Ψ PROSTA PSYCHOTERAPIA
PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA
PSYCHOTERAPIA GRUPOWA
ZESPÓŁ
ARTYKUŁY
CENNIK 2023
KONTAKT
mgr Beata Szulik-Bomba
mgr Elżbieta Fidler
mgr Dorota Bieńkowska
mgr Anna Trzaska
mgr Beata Szulik-Bomba







Beata Szulik-Bomba
email:
 beata@piv.pl
 
LOGIN SKYPE: beataszulikbomba1


 
Założycielka Centrum Prosta Psychoterapia oraz Prosta Psychoterapia na ul. Chłodnej 11.  Psycholożka, dyplomowana psychoterapeutka. Ukończyła studia magisterskie na wydziale Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz podyplomowe Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji, Instytucie Treningu i Psychoterapii. Doświadczenia zawodowe zdobywała w Szpitalu Nowowiejskim, w Samodzielnym Wojewódzkim Zespole Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie, na XX Oddziale Dziennym Ogólnopsychiatrycznym, przy ul. Dolnej 42, w Bródnowskim Szpitalu Psychiatrycznym, w Poradni uzależnienia i współuzależnienia od alkoholu, przy ul. Rejonowej w Warszawie oraz w Przychodni Lekarskiej na ul. Białostockiej 7. Ukończyła podyplomowe szkolenia w zakresie terapii grupowej przy Laboratorium Psychoedukacji, których program spełnia wymogi certyfikacyjne Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, jest również zgodny z wymogami European Association for Psychotherapy. 
Prowadzi konsultacje, terapie indywidualne, grupowe, psychologiczne warsztaty rozwoju osobistego,
współpracuje z zespołem psychologów i psychoterapeutów, coachów oraz psychiatrów.  
 
Beata Szulik-Bomba o sobie: Jestem zafascynowana zawodem psychoterapeuty i przekonana o użyteczności tej formy pomocy. Jest to moja praca i od kilku lat pasaja. Pracuję najczęściej w podejściu psychodynamicznym opartym na założeniu, iż w naszym umyśle działają siły mentalne pozostające w konflikcie, które działają na różnych poziomach świadomości i niektóre są całkiem nieuświadomione. Konflikt między tymi siłami generuje myśli, uczucia i zachowania.
Od kilku lat bliskie mi są również inne podjścia, zwłaszcza metody  ISTDP i dialektyczno-behawioralne. Integrowanie podejść pozwala na zintensyfikowanie pracy terapeutycznej, zwłaszcza wówczas, gdy pacjent cierpi lub brakuje mu własnych zasobów.
 
Beata Szulik-Bomba - ZnanyLekarz.pl