Ψ PROSTA PSYCHOTERAPIA
PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA
PSYCHOTERAPIA GRUPOWA
COACHING
ZESPÓŁ
ARTYKUŁY, WARSZTATY
CENNIK 2022
KONTAKT
TERAPIA PAR
GRUPA WTOREK
GRUPA ŚRODA
ZASADY TERAPII GRUPOWEJ
GRUPA WTOREK

Grupa terapeutyczna trwa od 5 lat. Obecnie nie ma wolnych miejsc.

Pracujemy we wtorki, w godz.19.00-20.30. 

Prowadzące:  Beata Szulik-Bomba, Elżbieta Fidler.

 

Konsultacje dla osób, które nie są naszymi pacjentami indywidualnymi to zwykle 3 spotkania. Pierwsze spotkanie jest bezpłatne, drugie i trzecie są płatne (180 zł każde) i trwają po 50 min.

Cena jednej sesji - 100 zł


Zgłoszenia: prosta@piv.pl 
lub tel. 504 085 643

GRUPA jest PÓŁOTWARTA, co oznacza, że osoby przychodzą do grupy i po osiągnięciu celów terapeutycznych odchodzą. Minimalny okres uczestnictwa w grupie to 35 spotkań. Spotykamy się cyklicznie, raz w tygodniu, pracujemy 90 minut. Maksymalna ilość uczestników grupy to 8 osób + jeden lub dwóch prowadzących psychoterapeutów i ewentualnie obserwator (student psychologii lub psychoterapii). Czas trwania tej grupy jest nieograniczony. Nie ma określonej daty końca. Każdy kończy uczestnictwo w grupie indywidualnie, po osiągnięciu celów terapeutycznych lub w momencie, gdy czuje, że to dla niego właściwy moment.  Wychodzenie z grupy i kończenie terapii jest ważnym etapem procesu, którego nie powinno się pomijać. Zasadą jest odbycie, co najmniej jednej sesji kończącej od poinformowania o tym fakcie grupy. Jest to czas na domykanie wątków i na pożegnanie. Umiejętność dobrego kończenia, żegnania się jest dla wielu osób trudnym, wymagającym procesem i warto przeznaczyć na niego odpowiednią ilość sesji.


DLA KOGO JEST TA GRUPA? Grupa dla osób dorosłych, które chcą poprawić swoje samopoczucie i relacje z ludzmi.


CELEM terapii jest zmiana zachowania i odczuć w relacjach oraz rozumienie związku między wzorcami relacji a trudnościami.


Grupa jest prowadzona w nurcie interpersonalnym, egzystencjalnym i psychodynamicznym.


Ze względu na specyfikę pracy grupy terapeutycznej prosimy, aby na udział decydowały się osoby, które są zdecydowane uczestniczyć w grupie nie opuszczając sesji bez bardzo ważnych powodów i przychodząc punktualnie.

 


PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA
PSYCHOTERAPIA GRUPOWA
COACHING
ZESPÓŁ
ARTYKUŁY, WARSZTATY
CENNIK 2022
KONTAKT