Ψ PROSTA PSYCHOTERAPIA
PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNAPSYCHOTERAPIA GRUPOWAWARSZTATYZESPÓŁARTYKUŁY, PORADYCENNIK 2018KONTAKT
TERAPIA PAR
GRUPA ZAAWANSOWANA
Nabór do nowej grupy
GRUPA ZAAWANSOWANA

Grupa terapeutyczna trwająca od 4 lat. Obecnie jest jedno wolne miejsce dla mężczyzny.

Pracujemy we wtorki, w godz.19.00-20.30. 

Prowadzące:  Beata Szulik-Bomba, Elżbieta Fidler.

 

Konsultacje do grupy to 2-3 spotkania. Pierwsze i drugie  spotkanie są płatne (każde 130 zł) trwają po 50 min. Trzecie spotkanie jest bezpłatne. 
Cena jednej sesji - 80 zł.
Zgłoszenia:
kontakt@psycho-log.pl lub tel. 504 085 643

GRUPA jest PÓŁOTWARTA, co oznacza, że osoby przychodzą do grupy i po osiągnięciu celów terapeutycznych odchodzą. Minimalny okres uczestnictwa w grupie to 35 spotkań. Spotykamy się cyklicznie, raz w tygodniu, pracujemy 90 minut. Maksymalna ilość uczestników grupy to 8 osób + jeden lub dwóch prowadzących psychoterapeutów i ewentualnie obserwator (student psychologii lub psychoterapii). Czas trwania tej grupy jest nieograniczony. Nie ma określonej daty końca. Każdy kończy uczestnictwo w grupie indywidualnie, po osiągnięciu celów terapeutycznych lub w momencie, gdy czuje, że to dla niego właściwy moment.  Wychodzenie z grupy, kończenie terapii jest ważnym etapem procesu, którego nie powinno się pomijać.  Zasadą jest odbycie, co najmniej jednej sesji kończącej od poinformowania o tym fakcie grupy. Jest to czas na domykanie wątków i na pożegnanie. Umiejętność dobrego kończenia, żegnania się jest dla wielu osób trudnym, wymagającym procesem i warto przeznaczyć na niego odpowiednią ilość sesji.


DLA KOGO JEST TA GRUPA? Grupa dla osób dorosłych, które chcą poprawić swoje samopoczucie i relacje z bliskimi.


CELEM terapii jest zmiana zachowania i odczuć w relacjach oraz rozumienie związku między wzorcami relacji a trudnościami.


Grupa jest prowadzona w nurcie interpersonalnym, egzystencjalnym i psychodynamicznym.


Ze względu na specyfikę pracy grupy terapeutycznej prosimy, aby na udział decydowały się osoby, które są zdecydowane uczestniczyć w grupie nie opuszczając sesji bez bardzo ważnych powodów i przychodząc punktualnie.

 


PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNAPSYCHOTERAPIA GRUPOWAWARSZTATYZESPÓŁARTYKUŁY, PORADYCENNIK 2018KONTAKT