Ψ PROSTA PSYCHOTERAPIA
PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNAPSYCHOTERAPIA GRUPOWAWARSZTATYZESPÓŁARTYKUŁY, PORADYCENNIK 2019KONTAKT
mgr Beata Szulik-Bomba
mgr Elżbieta Fidler
mgr Joanna Filipowicz
mgr Robert Olszak
mgr Anna Sępniewska
mgr Joanna Filipowicz
 
 
 
 

Joanna Filipowicz                                 
email:
joanna@psycho-log.pl 

 
Absolwentka Wydziału Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie.

Ukończyła Studium Psychoterapii Indywidualnej oraz Szkołę Psychoterapii Grupowej w  Laboratorium Psychoedukacji, które posiada rekomendację Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Psychoterapeutyczne doświadczenie zawodowe uzyskała w III-ciej Klinice Psychiatrycznej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz w Poradni Leczenia Uzależnień w Warszawie.

Ukończyła podyplomową Akademię Professional Coaching (akredytacja ICF na poziomie ACSTH), zdobywając umiejętności do prowadzenia sesji coachingu indywidualnego.

Prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową w podejściu psychodynamicznym oraz konsultacje psychologiczne. W swojej pracy zdobyła doświadczenie w pracy z rodzinami osób uzależnionych oraz osobami, które dorastały w rodzinach z problemem uzależnienia.

Zajmuje się prowadzeniem sesji coachingu pomagając w realizacji celów zawodowych i dokonywaniu zmian w życiu osobistym. 

W swojej pracy zajmuje się również prowadzeniem warsztatów i treningów. Edukację w tym kierunku zdobyła kończąc Podyplomowe Studium Trenerów Grupowych przy SWPS. 

 

 


PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNAPSYCHOTERAPIA GRUPOWAWARSZTATYZESPÓŁARTYKUŁY, PORADYCENNIK 2019KONTAKT